PTPiPN
Polskie Towarzystwo Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych
Strona główna Aktualności Struktura PTPiPN Sprawy członkowskie Konferencje i warsztaty Materiały szkoleniowe Światowy Dzień Wcześniaka Galeria COVID-19 Przydatne linki Kontakt Napisz do nas Polityka prywatności  

Aktualności

WaterWipes™ nagrodzi niesamowitą pracę położnych w drugiej edycji plebiscytu Pure Foundation Fund
August 10th, 2023 1:27 pm     A+ | a-
WaterWipes™ zaprasza profesjonalistów z sektora medycznego do nominowania położnych i pielęgniarek, które wspierają kobiety podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym.

WaterWipes™, producent najczystszych na świecie chusteczek dla niemowląt, ogłasza start drugiej, polskiej edycji międzynarodowego programu stypendialnego Pure Foundation Fund. Jego celem jest docenienie i nagrodzenie osób pracujących w sektorze ochrony zdrowia – wspaniałych bohaterów i bohaterek, które w sposób szczególny i wyjątkowy przyczyniają się do wsparcia kobiet i ich rodzin podczas ciąży, porodu czy w okresie poporodowym, zapewniając profesjonalną i wyróżniającą się opiekę.
W ramach tegorocznej edycji, jury konkursu wyłoni zwycięzcę spośród grona położnych i pielęgniarek, nominowanych przez swoje zawodowe koleżanki i kolegów. Laureat otrzyma:
  • Jednorazowe stypendium w wysokości 5 000 złotych
  • Dofinansowanie dla wskazanej przez laureata placówki medycznej w wysokości 5 000 złotych
  • Zapas chusteczek WaterWipes dla placówki medycznej
  • Okolicznościową statuetkę i dyplom
Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja ponownie przyniesie wiele poruszających historii, pokazujących jak ważną rolę w trakcie każdej ciąży pełnią osoby specjalizujące się w opiece okołoporodowej. Mamy nadzieję, że program WaterWipes™ Pure Foundation Fund pozwoli nagrodzić ich niesamowitą pracę, w ramach której przynoszą światu tak wiele istnień. – dodaje Judit Mocsari, Brand Manager Europe w WaterWipes.
Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej https://www.waterwipes.com/pl/pl/spolecznosc/pure-foundation-fund-2023  do 30 września 2023 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.waterwipes.com/pl/pl
Biuro prasowe WaterWipes™ Polska
Paulina Senderowska, tel. 603 693 696
paulina.senderowska@fleishmaneurope.com
No comments posted...
Leave a Comment
* Name
* Email (will not be published)
*
* Enter verification code
* - Reqiured fields
 
Older Post Home Newer Post