PTPiPN
Polskie Towarzystwo Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych
Strona główna Aktualności Struktura PTPiPN Działalność PTPiPN Konferencje i warsztaty Materiały szkoleniowe Światowy Dzień Wcześniaka Galeria Pliki do pobrania Przydatne linki Kontakt Napisz do nas Polityka prywatności  

Aktualności

Koronawirus SARS-CoV-2
March 16th, 2020 7:56 pm     A+ | a-
Drogie koleżanki i koledzy na Waszą prośbę stwarzamy możliwość poruszania zagadnień epidemiologicznych i organizacyjnych związanych z pandemią. Wszystkie problemy, które nurtują nasze środwisko możemy na bieżąco wspólnie rozwiązywać. Jest to nowa sytuacja dla wszystkich, ale to nie oznacza, że mamy pozostawać bierni.

Prosimy Was przede wszystkim o profesjonalne podejście do problemu:
  • aktywne włączanie się w działania profilaktyczne i edukacyjne związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się pandemii SARS-CoV-2,
  • śledzenie aktualnych informacji GIS, MZ i NFZ oraz stosowanie się do wytycznych,
Jeśli macie wątpliwości piszcie na blogu, piszcie maile (info@ptpipn.pl) lub telefonujcie do nas (737 173 696) postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.
Wymieniajmy się poradami i doświadczeniami. smiley

Przypominamy, że na stronie Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego uruchomiono punkt informacyjno - konsultacyjny dla pielęgniarek i położnych, czynny codziennie w godz. 9:00 - 21:00 pod nr telefonu: 512 723 999 oraz 530 553 324.
No comments posted...
Leave a Comment
* Name
* Email (will not be published)
*
* Enter verification code
* - Reqiured fields
 
Older Post Home Newer Post